Kosmetyka twarzy

PEELING KAWITACYJNY

To nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego  oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych. Standardowy zabieg peelingu kawitacyjnego zawiera złuszczanie ultradźwiękami, wmasowanie ampułki, wtłaczanie ampułki ultradźwiękami oraz maskę.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, polegającą na ścieraniu powierzchownych warstw naskórka za pomocą głowic pokrytych mikrokryształami diamentów oraz pompy ssącej. Jest zabiegiem skutecznym w zakresie zmniejszania drobnych zmarszczek, kurzych łapek, przebarwień, blizn potrądzikowych. Stymuluje budowę komórek skóry oraz wytwarzanie kolagenu i elastyny. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny, a jego rezultaty widoczne są natychmiastowo. Jedynie przy bardzo wrażliwej skórze bezpośrednio po zabiegu może wystąpić uczucie ciepła i niewielkie zaczerwienienie. Zabieg standardowo obejmuje złuszczanie naskórka, masaż, ampułkę, maskę.

Rodzaj zabiegu

Cena

Zabieg oczyszczający z peelingiem kawitacyjnym twarz, szyja, dekolt  140 zł/1h
Oczyszczanie manualne twarzy – peeling, masaż, oczyszczanie, maska 180 zł/1,5h
Zabieg mikrodermabrazji – twarz, szyja (pełny zabieg) 160 zł/1,5h
Masaż twarzy 60 zł/30 min.
Kawitacja + maska 70,00 zł
Mikodermabrazja 100,00 zł
Spersonalizowany zabieg 180zł/1,5h

EKSFOLIACJA KWASAMI

Rodzaj zabiegu

Cena

Peeling kawitacyjny + kwasy medyczne 230zł/1h

SPECJALISTYCZNE ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

DERMAOXY

Zabieg infuzji tlenowej DermaOXY to synergiczne połączenie dwóch technologii: wtłaczania preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu oraz terapii hiperbarycznym tlenem. Wprowadzanie za pomocą tlenu skoncentrowanych substancji aktywnych.
Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Zabieg jest bezinwazyjną alternatywą dla botoxu, pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Zabieg składa się z peelingu oraz infuzji tlenowej – wtłaczania ampułki za pomocą tlenu.

Zabiegi Yonelle

Wyjątkowa, luksusowa marka kosmetyczna założona w 2013 roku. Wielokrotnie nagradzana i doceniana za innowacyjność, szybkie, ponadprzeciętne efekty i radykalne działanie przeciwzmarszczkowe. KOSMETYKI INFUZYJNE Z TECHNOLOGIĄ NANODYSKÓW.Tworzone zgodnie z koncepcją SKIN PENETRATION REVOLUTION™. Dzięki NANODYSKOM™, rewolucyjnym nośnikom oraz innym zastosowanym technologiom pozwalają wnikać składnikom aktywnym aż do 14. warstwy komórek naskórka. Zastosowanie NANODYSKÓW™ to przełomowy sposób wspomagania wnikania składników w skórę, chroniony światowym patentem farmaceutycznym i kosmetycznym.

MEZOTERAPIA mikroigłowa z ampułką

To nowa metoda odmładzania skóry spowalniającego proces starzenia, głębokiego nawilżania oraz intensywnej odnowy i regeneracji. To terapia, dzięki której możemy uzyskać spektakularne efekty przeciwstarzeniowe już po jednym zabiegu. Polega na kontrolowanych nakłuciach skóry pobudzają w ten sposób włókna podporowe skóry kolagen i elastynę, dzięki czemu efekty są bardzo widoczne i długotrwałe. Dodatkowo podczas zabiegu w czasie rzeczywistym podawane są substancje aktywne przeznaczone do konkretnego problemu skóry. Podczas zabiegu odczuwa się delikatne mrowienie i uczucie tarcia.

Rodzaj zabiegu

Cena

DermaOXY infuzja tlenowa zabieg na twarz 260,00/1h
DermaOXY zabieg na twarz, szyje 290,00/1,15h
Mezoterapia igłowa Dr. Pen koktajle 250,00-350,00 zł
Mezoterapia igłowa pod oczy 120,00-150,00 zł
Mezoterapia kwasem hialuronowym od 350,00 zł
BB Glow rozświetlenie, usuwanie przebarwień  300,00/1h
EstGen, terapia komórkowa zwalczająca trądzik, blizny i inne problemy skórne od 250,00 zł/1h
Yonelle zabieg rozjaśniający z infuzyjną vitaminą C 280,00/1h
Yonelle masaż królewski LIFT 120,00/1h
KLAPP zabieg liftingujący 230,00/1h
KLAPP zabieg na naczynka 220,00/1h
CliniCare – zabieg cera trądzikowa od 140,00/1h
CliniCare – zabieg cera dojrzała od 160,00/1h

Peelingi/kwasy medyczne Rhonda ALLISON

Rodzaj zabiegu

Cena

Baby boomer-zabieg liftingujący

250,00 zł/1h

Melanin LIFT – zabieg usuwający przebarwienia

250,00 zł/1h

Zabieg regenerujący z enzymem wiśni, dyni lub papai Rhonda Alisson

220,00 zł/1h

STYLIZACJA OPRAWY OKA

Rodzaj zabiegu

Cena

Henna brwi i rzęs z regulacją 50 zł
Henna brwi z regulacją 40 zł
Henna rzęs 20 zł
Regulacja brwi 15 zł
Henna Pudrowa 80 zł
Lifting rzęs – zabieg podkręcający i pogrubiający rzęsy 120 zł/1,15h
Laminacja i lifting rzęs 160 zł/1,15h
Laminacja brwi 160 zł/1,15h

WIZAŻ

Rodzaj zabiegu

Cena

MAKIJAŻ (okazjonalny, ślubny, dzienny) od 120 zł

 KONTAKT